top of page

Просування сайтів, SEO оптимізація, діджитал маркетинг в Україні м. Вишгород

SEO просування сайтів Вишгород

Знайду де ховаються ваші клієнти!

Досвід:
25 років керую власним бізнесом
16 років в інтернет-маркетингу

КОМПЛЕКСНИЙ
ІНТЕРНЕТ-МАРКЕТОЛОГ

Бізнес-аналітик
SEO спеціаліст

Дмитро Ареп'єв

ПОСЛУГИ

На чому спеціалізуюсь?

Додаткові послуги

Яким бізнесам допомагаю?

У SEO просуванні та загальному інтернет-маркетингу я допомагаю залучати нових клієнтів інтернет-магазинам, медичним центрам, стоматологам, онлайн-школам, інформаційним бізнесам, танцювальним студіям, дитячим садкам та школам, школам раннього розвитку, секціям єдиноборств, салонам краси, фітнес-центрам, іншим бізнесам у сфері надання послуг, комерційним організаціям та підприємствам (автомобільні салони, забудовники) тощо.

 

Які проблеми  вирішую?

В першу чергу знайду місця, де ваш бізнес втрачає або недоотримує клієнтів. 
 
Для цього необхідно зробити аналіз ринка ваших конкурентів, після якого розроблю покроковий план дій по розвитку вашої компанії (стратегію розвитку).

Вкажу де саме ваша компанія втрачає прибуток, що треба покращити та які дії потрібно зробити. 

Що ви отримуєте?

Стратегію просування вашого бізнесу.
 
Збільшення нових клієнтів.

Точне уявлення які рекламні канали вам підходять та принесуть прибуток. 

Надійного та досвідченого партнера, який виконає роботу якісно та вчасно. 

Як почати співпрацю?

Вам необхідно зробити заявку на сайті або написати в мій Telegram, WhatsApp вкажіть ваш бізнес (країна, місто, назва бізнесу, додайте посилання на сайт або сторінки соціальних мереж) коротко опишіть проблему і ваші очікування в результаті нашої співпраці. 
 
До зворотного зв'язку з вами, я вже буду мати попереднє розуміння вашого бізнесу та його проблеми, тож буду готовий до продуктивної розмови.

Перша консультація безоплатна.

ПО МЕНЕ

Моя історія

Привіт, я Дмитро Арєп'єв – засновник та керівник бізнесу вже понад 25 років. Раніше я володів мережею танцювальних шкіл (три філії) у Маріуполі, які займали понад 1000 м2 та мали  більше сорока співробітників. На жаль, війна зруйнувала мій бізнес, але за цей час я багато навчався маркетингу та відпрацьовував свої навички на власній справі.  Зараз мій досвід вже понад 16 років маркетингу, завдяки якому я є експертом у цій галузі. Допомагаю бізнесам: знайти нових клієнтів, побудувати системну роботу в онлайн та офлайн просторі, розробити та впровадити нові канали продажів. Мій досвід у бізнесі та інтернет-маркетингу заощадить вам час і гроші. Допоможу збільшити ваші прибутки та побудувати сильний бренд, який приверне багато клієнтів та їх довіру.

Мої роботи